Listeleri Karşılaştır

GAYRİMENKUL DANIŞMANI NE İŞ YAPAR ?

Gayrimenkul Danışmanı İle Emlakçı Arasındaki Fark Nedir?

Firmamız gayrimenkullerin alım-satım işlemlerinde görev alan gayrimenkul danışmanı ne iş yapar sorusu sorulduğunda müşterilerimize “Sizin için en doğru ve geçerli değeri oluşturur.” cevabı verilmektedir. Danışmanlık hizmeti, sahip olunan gayrimenkulün veya satın alınması düşünülen gayrimenkulün gerçek değerinin belirlenmesi için başvurulan bir hizmettir. Bu hizmet noktasında firmamız, talebe konu olan gayrimenkul için detaylı bir inceleme gerçekleştirir. Bu inceleme kapsamında gayrimenkulün yapı özellikleri, konumu ve fiziki özellikleri ile emsallerine göre durumu karşılaştırılır. Bu özellikler ve karşılaştırma sonrasında gayrimenkulün hali hazırda sahip olduğu değer ve gelecekte sağlayacağı getiriler hesaplanır. Bu hesaplamalar sonrasında danışman tarafından nitelikli ve geçerliliğe sahip bir rapor sunulur.

Gayrimenkul sahipleri ve alıcılar tarafından sorulan gayrimenkul danışmanı ne iş yapar sorusu kapsamlı bir şekilde cevaplanması gereken soruların başındadır. Çünkü ülkemizde günümüze kadar gelen sistemde gayrimenkul alım satımlarında toplumsal bazı normlar belirlenmiş ve insanlar kendi aralarında oluşturdukları anlaşmalarla tahmini değerler üzerinden alım-satım yapmışlardır. Fakat günümüzde özellikle çok yüksek değer arz eden ve geleceğe dönük gayrimenkullerin alım veya satımında, değerinde işlemler görmesinde, gayrimenkul danışmanlığı çok önemli bir yere sahiptir. Gayrimenkulün gerçek bir değerle işlem görmesi ve karlı bir yatırıma dönüşmesi için bu danışmanlık çok önemlidir.

Değerinde İşlem Görmesi İçin Gayrimenkul Danışmanlığı

Sahip olduğunuz gayrimenkuller, birer yatırım aracı olarak bugününüzde ve yarınınızda sizin için değerli bir yere sahiptir. Bu nedenle gayrimenkullerinizin alım işleminde, satım işleminde ve kiralanmasında doğru bir şekilde işlem yapmanız gerekir. Doğru İşlemlerin yapılması için gayrimenkullerinizin hak ettiği şekilde değerlendirilmesi gerekir. Bu noktada firmamız tarafından tüm müşterilerimizin doğru bir gayrimenkul danışmanlığı alabilmesi adına çalışmalar yürütmekteyiz. Ev, dükkan, arsa, bağ, bahçe ve tarla gibi sizin için önemi bulunan gayrimenkullerin gerçek değeri ile alım satım işlemlerinin ve kiralama işlemlerinin gerçekleştirilmesi için danışmanlık hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. En karlı yatırım fikirlerini sağlamak açısından sizlere bilgilendirme ve yönlendirme sunarak sahip olduğunuz gayrimenkulleri değerli bir hale getiriyoruz.

Gayrimenkul Danışmanlığı İle Her Zaman Karlı Olun

Firmamız tarafından sunulan gayrimenkul danışmanlığı hizmeti sayesinde gerçek değeri belirlenen ev, arsa, dükkan ve ofis gibi yatırımlarınız, doğru kullanıcılara yönlendirilmesi sayesinde karlı bir yatırım haline getirilir. Satışını gerçekleştirmek istediğiniz gayrimenkullerinizin en doğru değer ile talep ettiğiniz kişilere yönlendirilmesi noktasında nitelikli bir hizmet sunmaktayız. Piyasada var olan aynı düzeydeki ve eşdeğer gayrimenkullerin değerlemeleri ile kıstas bir şekilde değerlemeler gerçekleştirerek yatırımlarınızın karlı bir şekilde nakde çevrilmesini sağlıyoruz. Danışmanlarımız tarafından hizmet verilirken güler yüzlü ve müşteri odaklı bir anlayışla sizin yerinize, en az sizin kadar hassasiyet göstererek gayrimenkullerinizin alım, satım ve kiralama işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Gayrimenkul Danışmanlığı Yatırımınızı Değerli Kılar

Ev, arsa ve dükkan gibi kentlerde bulunan değerli gayrimenkul yatırımlarınız ileriye dönük olarak ailenize ve size yaşam boyunca birer güvence oluşturacaktır. Bu neden ile aileniz için önemli olan bu güvencenin doğru bir şekilde değerlendirilmesi ve bu yatırım üzerinden kar elde edilmesi, aile bütçeniz için de önemli bir konudur. Bu konuda en karlı işlemleri gerçekleştirebilmek için ve tüm işlemlerde iç rahatlığıyla davranabilmek adına firmamızın gayrimenkul danışmanlığı hizmetinden faydalanmanız tüm yatırımlarınızı değerli kılacaktır. Sizin sadece firmamızın sunmuş olduğu hizmetlere güvenmeniz ve sahip olduğunuz gayrimenkulün en doğru şekilde değerine ulaşacağına emin olmanız yeterli olacaktır.

GÜNDOĞ GAYRİMENKUL YATIRIM DANIŞMANLIĞI